• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

BIM-Tech / Yazılım Mühendisi

Yayınlanma Tarihi: 15/09/2020

Firma:

Firma Profiline Git

Adres:

Genel Nitelikler:

İnşaat sektöründe dijitalleşme (dijital dönüşüm) alanında geliştirilen projede, tasarlanan yazılımı gerçeğe dönüştürecek takım arkadaşları aranmaktadır. Proje ‘Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Uyumlu, Şantiye İş Kalemi Raporlama ve Takip Uygulaması’ geliştirilmesini kapsamaktadır. Proje başlangıç tarihi Aralık 2020 dir.

İş Tanımı:

İlan Tarihi:18.09.2020  

Firma/Kurum

İsim:BIM-Tech

Şehir/İlçe:İzmir/Urla (İYTE Teknopark)

Personel İhtiyacı

Genel Açıklama:İnşaat sektöründe dijitalleşme (dijital dönüşüm) alanında geliştirilen projede, tasarlanan yazılımı gerçeğe dönüştürecek takım arkadaşları aranmaktadır. Proje ‘Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Uyumlu, Şantiye İş Kalemi Raporlama ve Takip Uygulaması’ geliştirilmesini kapsamaktadır. 

Pozisyon:Yazılım mühendisi (Backend-frontend developer)

Personel Sayısı:2          

Aranan Personel Nitelikleri

Eğitim:Üniversite Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu. 4. sınıf öğrencileri yeterliliklerini gösterebildikleri ölçüde değerlendirilebilir.

İş Tecrübesi:İş ve proje deneyimi tercih sebebidir. Okul projeleri ve staj deneyimi değerlendirilecektir.

Yetkinlikler:IOS, Android ve Windows tabanlı yazılım ve uygulama geliştirme kabiliyet ve becerisine sahip olmak, veri tabanı eşlemesi, görselleştirmesi ve etkileşimi konularında ilgi, bilgi, ve kabiliyete sahip adaylar aranmaktadır.

Askerlik Durumu: Erkek adaylar için Aralık 2020 Aralık 2021 tarihleri arasında askerlik sorunu bulunmaması.

                       

Başvuru/İletişim

Sorumlu Kişi:Hasan Burak Çavka

Telefon:0 530 730 9678

E-Mail:hbcavka@hotmail.com

                       

Diğer Bilgiler:

  • Tecrübe Durumu: İş ve proje deneyimi tercih sebebidir. Okul projeleri ve staj deneyimi değerlendirilecektir.
Mevcut iş ilanlarına başvuru için yukarıda ilanın altında yer alan başvuru bilgisindeki adrese özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca benzer pozisyonlar ve ilanlar için değerlendirilmek üzere CV'nizin Teknopark İzmir Kariyer Birimine iletilmesi için aşağıdaki form üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla iş ilanına başvurmanız durumunda bir kere bu portaldan başvuru yapmanız yeterlidir. Bunun amacı iş arayan havuzunda yer almanızdır.

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) ilgili hükümlerine uygun olarak bilginize sunulan Kişisel Verilerin Korunması Politikasının ve Bilgilendirme Metni sınırları çerçevesinde, Verilerin Şirket veri tabanında işlenmesi ve saklanması amacıyla, özel nitelikli kişisel verilerim (uyruk, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleri bilgisi, kan grubu, sağlık verileri, din, mezhep ve felsefi inanç, biyometrik ve genetik veriler, dernek, vakıf ve sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.) de dahil olmak üzere ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, gereken süre zarfında saklanmasını ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni, Kişisel Verilerin Korunması Politikasını ve Bilgilendirme Metnini okuduğumu ve anladığımı;

Özgeçmişimi Gönder
warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI'nı kabul etmeden ilana başvuru yapamazsınız.